Taisyklės

Mes pasiliekame teisę keisti konkurso sąlygas.

 1. Konkursas prasideda 2021 Oct 11 ir baigiasi 2021 Dec 3. Jis vyks darbo dienomis (nuo pirmadienio iki penktadienio) nuo 7.00 iki 14.00 val.

 2. Konkurse gali dalyvauti visų Lietuvos mokyklų pradinių (1–4) klasių mokiniai. Klasėje turi būti ne mažiau kaip trys mokiniai. Jei klasė mažesnė, ji turėtų būti sujungta su kita klase, kad galėtų dalyvauti konkurse.

 3. Mokytojas užregistruoja klasę dalyvauti konkurse ir mokiniai jame dalyvauja kaip klasė. Norint dalyvauti konkurse, mokytojui reikia susikurti nemokamą mokytojo paskyrą „10Monkeys“ mokymosi programoje (10monkeys.com) ir į savo paskyrą įtrauktas klases užregistruoti į konkursą. Mokytojams el. paštu bus išsiųstos instrukcijos, kaip tai padaryti.

 4. Konkurso laiku visi dalyviai (mokytojai ir mokiniai) gauna nemokamą prieigą prie viso „10Monkeys“ mokymosi programos turinio. Paprastai visas turinys prieinamas tik naudojantis mokama PRO versija.

 5. Klasės dėl prizų varžosi dviejose kategorijose: 1–2 ir 3–4 klasių.

 6. Konkursinius taškus klasė renka spręsdama „10Monkeys“ mokymosi programoje esančius matematikos uždavinius. Deja, siekiant išvengti bet kokio piktnaudžiavimo konkurse, tikslios informacijos apie tai, kaip renkami ir skaičiuojami taškai, atskleisti negalima.

 7. Konkursiniai taškai nesutampa su taškais, surinktais pagal „10Monkeys“ mokymosi programą. Žaisdama žaidimus (pavyzdžiui, „10Monkeys Diver“) klasė negauna jokių konkursinių taškų. Galimybė laimėti konkurse nepriklauso nuo klasės dydžio.

 8. Konkursinius taškus pelniusios klasės įrašomos į konkurso svetainėje skelbiamą rezultatų lentelę. Rezultatų lentelėje nurodomi per visą konkurso laiką surinkti bendri taškai ir savaitės taškai. Rezultatų lentelė atnaujinama kiekvieną darbo dieną po 14.00 val.

 9. Savaitės prizo laimėtojas abiejose kategorijose (1–2 klasių ir 3–4 klasių) burtų keliu renkamas iš 10 daugiausia konkursinių taškų per tą savaitę surinkusių klasių. Iš viso per savaitę lošiami du savaitiniai prizai. Praėjusios savaitės prizų lošimas vyksta kiekvieną pirmadienį po 14.00 val. Su laimėtojais bus susisiekta asmeniškai. Laimėtojai galės rinktis iš dviejų skirtingų prizų variantų. Su prizų variantais galima susipažinti konkurso svetainėje.

 10. Pasibaigus konkursui, antradienį iš finalininkų (iš viso 20 klasių) burtų keliu bus išrinktas vienas pagrindinio finalo prizo laimėtojas. Pagrindinio finalo prizo lošime dalyvaus 10 klasių, surinkusių daugiausia konkursinių taškų 1–2 klasių kategorijoje, ir 10 klasių, surinkusių daugiausia konkursinių taškų 3–4 klasių kategorijoje. Patiksliname, kad bus lošiamas iš viso vienas prizas. Su laimėtoju bus susisiekta asmeniškai. Su pagrindiniu finalo prizu galima susipažinti konkurso svetainėje. Laimėtojas gaus ne tik pagrindinį finalo prizą, bet ir 12 mėnesių nemokamą „10Monkeys PRO“ prenumeratą visai mokyklai.

 11. Be to, pagrindinio finalo prizo lošimo metu trys klasės iš abiejų kategorijų (1–2 klasių ir 3–4 klasių), surinkusios daugiausia konkursinių taškų, gaus 12 mėnesių „10Monkeys PRO“ prenumeratą visai mokyklai. Su laimėtojais bus susisiekta asmeniškai.

 12. Nė vienas šio konkurso prizas į pinigus nekeičiamas.

 13. Prizų lošimą rengia Organizatorius. Laimėtojas gali būti paskelbtas internete arba kitais kanalais.

 14. Paskelbtą laimėtoją ar prizą atšaukus dėl neteisingos informacijos pateikimo Organizatoriui ar kitų kliūčių arba dalyviui pažeidus konkurso sąlygas ar įstatymus, dalyvis pašalinamas iš konkurso.

 15. Organizatorius neprisiima jokios atsakomybės už žalą, kurią laimėtojas patiria ar pareiškia patyręs dėl dalyvavimo konkurse arba prizų priėmimo ir naudojimo. Tai neturi įtakos Vartotojų teisių apsaugos įstatyme numatytoms teisėms.

 16. Organizatoriaus įsipareigojimai dalyviams niekada neviršija konkurso taisyklėse nurodytų prizų vertės ar kiekio.

 17. Organizatorius turi teisę atlikti pakeitimus. Organizatorius turi teisę keisti konkurso sąlygas. Organizatorius turi teisę atšaukti visą konkursą dėl nenugalimos jėgos arba bet kokio kito neįveikiamo įvykio.


Organizatorius
Oy 10monkeys.com Ltd
FI2386393-3
Konepajankuja 1, 00510 Helsinki