Konkurso taisyklės 2017-08-10

Mes pasiliekame teisę keisti konkurso taisykles ir sąlygas.

 

Trumpai

Visi dalyviai gauna nemokamą prieigą prie Lietuviškos 10Monkeys Math World mokymosi programos visam konkurso laikotarpiui. Žaisdamos konkurso laikotarpiu, nuo 2017-09-18 iki 2017-12-01, klasės gali laimėti nuostabius prizus, konkurso kulminacija bus pagrindinio prizo nugalėtojo išrinkimas burtų keliu.

Dalyvavimas konkurse yra nemokamas ir neverčiantis pirkti produktą.

Klasės varžosi dėl prizų dvejose kategorijose. Pirmoji - Mažieji beždžioniukai (1-2 klasės), antroji - Jaunieji Beždžioniukai (3-4 klasės).

Savaitiniai prizai gali būti laimėti burtų traukime į kurį patenka 10 aktyviausių klasių - 10 daugiausiai taškų per savaitę surinkusių klasių. Du savaitiniai prizai yra padovanojami kiekvieną savaitę. Vienas burtų traukimas vyksta tarp 10 aktyviausių pirmųjų ir antrųjų klasių, antrasis traukimas - tarp 10 aktyviausių trečiųjų ir ketvirtųjų klasių. Savaitinių taškų rinkimas pradedamas kiekvienos savaitės pradžioje, todėl kiekvieną savaitę visos klasės turi naujus, vienodus šansus laimėti prizą. Viena klasė gali laimėti tik vieną savaitinį prizą per konkurso laikotarpį.

Pagrindinio prizo burtų traukime dalyvauja tik finalininkai. Finalininkai yra 10 pačių aktyviausių klasių iš abiejų kategorijų - tai yra klasės, per visą konkurso laikotarpį surinkusios daugiausiai taškų abejose kategorijose. Yra vienas pagrindinis prizas ir jis burtų keliu atitenka vienai iš viso 20 finalininkų.

Trys pačios aktyviausios klasės iš kiekvienos kategorijos laimės be burtų traukimų, jos bus apdovanotos 10Monkeys Math World licencija visai mokyklai!

Visi dalyviai elektroniniu paštu gaus konkurso diplomus.

Pagrindinis konkurso prizas yra 10Monkeys Math World metams visai mokyklai bei pasirinktinai Apple iMac 5 arba Penki Chromebook kompiuteriai. Prizą pasirenka išrinktasis nugalėtojas.

Konkurso taisykles rasite žemiau. Detalės dėl licencijos siuntimo rasite aprašytas nuo 6 punkto.

 

Sveikiname prisijungus prie Matematikos Eksperto!

 

1. Organizatorius

Oy 10monkeys.com Ltd
Y-2386393-3

Siltasaarenkatu 15, 00530 Helsinki

(Toliau tekste - Organizatorius)

2. Reikalavimai

Konkurse dalyvauti gali visi Lietuvos pradinių mokyklų 1-4 klasių mokiniai. Mokytojas užregistruoja savo klasę į konkursą. Dalyviai prisijungia į konkursą kaip klasės ir paskelbia savo klasės mokinių kiekį. (Toliau tekste - Dalyvis) 

Atkreipkite dėmesį, kad klasę sudaryti turi mažiausiai 5 mokiniai. Jei klasė yra mažesnė, ji gali būti apjungiama su kita klase į vieną komandą, norint dalyvauti.

3. Registracijos Laikotarpis

Registracija gali būti atlikta betkuriuo metu vykstant konkursui. Registracijos laikotarpis baigsis tada, kai konkursas užsidarys, t.y. 2017-12-01. 

4. Konkurso Laikotarpis

Konkurso laikotarpis yra: nuo 2017-09-18 iki 2017-12-01, darbo dienomis nuo 7 iki 14val.

5. Registracija į konkursą

Registracija į konkursą yra vykdoma projekto internetiniame puslapyje.

Konkurse dalyvaus visos klasės, kurių mokytojai užsiregistravo projekto puslapyje ir nurodė teisingus kontaktinius duomenis. Dalyvavimas konkurse neįpareigoja pirkti produkto ar paslaugų.  

Dalyvavimu konkurse Dalyvis suteikia leidimą viešinti mokyklos pavadinimą Organizatoriaus internetiniame puslapyje arba kituose komerciniuose puslapiuose bei įsipareigoja laikytis taisyklių ir Organizatoriaus sprendimų. 

Prie konkurso prisiregistruoti yra įmanoma visą konkurso laikotarpį.

6. Prisijungimo Vardo bei Slaptažodžio siuntimas

Naudotojo vardas ir slaptažodis skirti prisijungimui į programą, bus išsiųsti paskutinį penktadienį prieį konkurso pradžią Dalyviams, pagal jų registracijos metu nurodytus el. pašto adresus. Jeigu Dalyvis užsiregistruoja jau prasidėjus konkursui, prisijungimo duomenys bus išsiųsti per keletą darbo dienų nuo registracijos, tuo pačiu elektroninio pašto adresu, kurį Dalyvis nurodė registracijos metu. 

7. Pagrindinė Naudotojo Paskyra

Visi mokytojai, užsiregistravę į konkursą, gaus bendras mokyklos paskyras ir asmeninį slaptažodį, kuriuo mokytojas gali prisijungti į žaidimą adresu www.10monkeys.com ir sukurti asmenines paskyras vaikams. 

ATKREIPKITE DĖMESĮ! Jeigu jūsų mokykla/klasė turi pilną 10Monkeys Math World licenciją ir/arba jūsų klasė jau anksčiau dalyvavo Matematikos Eksperte su ta pačia paskyra, nauji naudotojo prisijungimo duomenys yra automatiškai prijungiami prie egzistuojančios/senosios paskyros. Mokytojas gali naudoti naujus prisijungimo duomenis ARBA egzistuoančius/senus prisijungimo duomenis.  

Vaikas gali prisijungti, naudodamas mokytojo jam sukurtą paskyrą. Patartina pasirinkti prisijungimo vardą ir slaptažodį, kuriuos vaikai galėtų lengvai įsiminti. Tik mokytojas gali pakeisti mokinio paskyros slaptažodį - mokiniai to padaryti patys negali. 

Naudojantis pagrindine naudotojo paskyra mokytojas gali aplankyti žaidimą, stebėti mokinių progresą per vertinimo įrankį ir valdyti paskyras. Mokinio prisijungimo vardas leidžia pasiekti tik žaidimą. 

8. Pagrindinės Naudotojo Paskyros slaptažodžio keitimas

Pagrindinės naudotojo paskyros slaptažodis gali būti pakeistas prisijungus prie programos ir nuėjus į Vartotojų Valdymą.

9. Konkurso Tvarkaraštis

1. Paskutinį penktadienį prieš konkurso pradžią, visi mokytojai, užsiregistravę į konkursą, savo nurodytu el. pašto adresu gaus prisijungimo vardą prie mokyklos pagrindinės paskyros, asmeninį slaptažodį ir instrukcijas.

2. Žaisdamos konkurso laikotarpiu klasės renka taškus. 

3. Lentelė "Hall of Fame", kurioje atvaizduoti klasių taškai, bus atnaujinama kasdien po 14 valandos.

4. Savaitinio prizo burtai bus traukiami kiekvieną penktadienį po 14 valandos. 

5. Žaidimas baigsis 2017-12-01, 14 valandą. 10 klasių, surinkusių daugiausiai taškų Mažųjų beždžioniukų kategorijoje bei 10 klasių, surinkusių daugiausiai taškų Jaunųjų Beždžioniukų kategorijoje, keliaus į finalą! 

6. Pagrindinio prizo burtų traukimas tarp finalininkų įvyks artimiausią antradienį po konkurso pabaigos.

10. Taškų Rinkimas 

Klasės renka taškus atlikdamos užduotis 10Monkeys Math World programoje konkurso laikotarpiu. Šiame konkurse svarbiausia yra entuziazmas! Deja, negalime atskleisti tikslių detalių, apibūdinančių taškų skaičiavimo principą, kad būtų išvengta manipuliacijų programa vykstant konkursui. 

Prašome atkreipti dėmesį, kad bendras rezultatas konkurse nėra toks pat, kaip surinkti taškai Math World. Kiekvienas mokinys privalo naudoti savo paskyrą. Klasės dydis nedaro įtakos šansams laimėti konkursą.

11. Licencijos Laikotarpio Pabaiga

Prieiga prie nemokamos programos baigsis tada, kai konkursas bus baigtas. Po to prieiga prie užduočių bus užrakinta. Mokytojai vis dar turės prieigą prie aplikacijos su galiojančiais prisijungimo duomenimis, kurie buvo paskirti konkurso laikotarpiu. Nors ir konkursas jau bus pasibaigęs, ta pati naudotojo paskyra gali būti iš naujo aktyvuota sumokėjus licencijos mokestį. Jeigi licencijos mokestis yra sumokėtas, naudotojas turės pilną prieigą prie produkto. 

12. Prizai ir Laimėjimai

Besikeičiantys savaitiniai prizai

Du prizai burtų keliu atiteks dalyviams kiekvieną savaitę. Kiekvieną savaitę laimėtojai turės galimybę pasirinkti tarp dviejų skirtingų variantų. Savaitiniai prizai yra matomi projekto svetainėje. Su laimėtojais bus susisiekiama asmeniškai.

Burtų traukimas vyksta kiekvieną penkadienį 14val. konkurso laikotarpiu. Vienas prizą laimi viena iš 10 aktyviausių savaitės pirmųjų ir antrųjų klasių, kitą - viena iš 10 savaitės aktyviausių trečiųjų ir ketvirtųjų klasių.

Pagrindinis Prizas ir Finalas

Pagrindinio Matematikos Eksperto prizo laimėtojo traukimas įvyks konkursui pasibaigus. 

Pagrindinis konkurso "Matematikos Ekspertas" prizas yra 12 mėnesių 10Monkeys Math World licencija visai mokyklai ir pasirinktinai, Apple iMac, arba 5vnt. Chromebook kompiuterių, priklausomai nuo nugalėtojo pasirinkimo.

10 aktyviausių klasių, surinkusių daugiausiai taškų konkurso laikotarpiu iš abiejų grupių (iš viso 20 klasių), patenka į finalą. Klasės užimama pozicija yra skelbiama turnyrinėje lentelėje "Hall of Fame", konkurso "Matematikos Ekspertas" puslapyje. Iš visų finalininkų yra išrenkamas vienas pagrindinio prizo laimėtojas. Papildomai, trys klasės iš abiejų kategorijų, surinkusios daugiausiai taškų, laimės 10Monkeys Math World licenciją metams visai savo mokyklai!

Su nugalėtojais bus susisiekiama asmeniškai. 

Galimybės prizus iškeisti į pinigus nėra.

13. Burtų Traukimas ir Galimi Pašalinimai

Burtų traukimą rengia Organizatorius. Nugalėtojo pavadinimas gali būti skelbiamas internete, Organizatoriaus Facebook puslapyje ar betkuriame kitame leidinyje. 

Jeigu pranešimas apie prizo laimėtoją yra atšaukiamas dėl Organizatoriui pateiktos neteisingos informacijos ar betkokios kitos kliūties, arba Dalyviui pažeidus konkurso salygas ar teisės aktus, Dalyvis bus pašalintas iš konkurso. 

14. Organizatoriaus Atsakomybės

Organizatorius neprisiima jokios atsakomybės prieš laimėtoją dėl betkokios patirtos ar tariamai patirtos žalos kilusios dėl dalyvavimo konkurse arba dėl prizo priėmimo ir naudojimo. Tai neliečia teisių, aprašytų Vartotojų Apsaugos Akte. 

Atsakomybės, kurias Organizatorius turi prieš Dalyvius, niekada neviršys taisyklėse paminėtų prizų vertės ar kokybės. 

Organizatorius turi teisę pakeitimams. Organizatorius turi teisę keisti salygas. Organizatorius turi teisę atšaukti visą projektą dėl Force majeure ar kitų neįveikiamų aplinkybių.